اخبار

جزییات وام 100 میلیون تومانی مشخص شد!

وام 100 میلیون تومانی

وام 100 میلیون تومانی ودیعه مسکن با بازپرداخت 5 ساله و نرخ سود 18 درصد، ماهانه 2 میلیون و 539 هزار تومان است که دریافت کنندگان این نوع وام باید در مدت 5 سال حدود 152 میلیون و 360 هزار تومان به بانک برگردانند.

به گزارش اقتصاد نیوز، براساس نظر بسیاری افراد دریافت کنندگان وام 100 میلیونی مسکن برای ساکنان تهرانی، 18 درصد سود در طول 5 سال باید پرداخت کنند. این در حالی که در ابتدا مدیران اقتصاد و دارایی کشور بیان کرده بودند که وام ودیعه مسکن با 13 درصد محاسبه خواهد شد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله چطور وام روی طلا بگیرم؟ پیشنهاد می شود.

شرح کامل جزییات وام 100 میلیون تومانی

طبق بررسی های انجام شده وام ودیعه مسکن برای ساکنان تهران 100 میلیون تومان برآورد شده است. دریافت کنندگان این وام باید اقساط خود را در طول 5 سال با سود 18 درصد به بانک برگردانند.

به این صورت که ماهانه 2 میلیون و 539 هزار تومان در طول 5 سال به صورت اقساط باید پرداخت کنند. مبلغ نهایی که دریافت کنندگان باید پرداخت کنند، 152 میلیون و 360 هزار تومان است. کل سود وام 100 میلیون تومانی ودیعه مسکن برای ساکنان تهرانی، 52 میلیون و 360 هزار تومان است.

در حالی که در ابتدای شروع طرح وزیر راه و شهرسازی بیان داشت که نرخ سود وام ودیعه مسکن 13 درصد خواهد بود؛ ولی شورای پول و اعتبار با این میزان سود برای وام ودیعه موافقت نکرد و همین میزان سود بالا موجب کاهش استقبال بسیاری از مستاجران برای دریافت این نوع وام شد.

برای اعطای وام ودیعه مسکن تا سقف 40 هزار میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است.

مستاجران متقاضی برای ثبت درخواست خود باید به سامانه املاک و اسکان مراجعه و پس از ثبت مشخصات خود در این سامانه، قرارداد (قولنامه) دارای کد رهگیری سال جاری خود را بارگذاری کنند تا بعد از بررسی مدارک، به بانک معرفی شوند. در نهایت بتوانند با گذاشتن وثیقه یا معرفی ضامن به بانک، وام 100 میلیون تومانی دریافت کنند.

البته لازم به ذکر است که درباره وام 100 میلیونی ودیعه مسکن، خبرها حاکی از آن است که فعلا تا اطلاع ثانوی بانک ها به ویژه بانک های خصوصی متقاضیان جدید را نمی پذیرند و اظهار داشتند که سقف اعتبارات آن به پایان رسیده است.

منبع خبر: www.eghtesadnews.com

برای آگاهی بیشتر مطالعه خبر پرداخت وام ودیعه مسکن متوقف شد!پیشنهاد می شود.

وام ودیعه مسکن

وام شهر، راهی برای رسیدن شما به آرزوهایتان

با گرفتن وام آسان از وام شهر به هر آرزویی که تا به الان داشتید خواهید رسید و دیگر لازم نیست برای رسیدن به خواسته هایتان شرایط سخت وام دهی بانک ها را تحمل کنید. 

با در نظر گرفتن میزان وام مورد نیازتان می توانید بر روی سیم کارت، خودرو، طلا و ملک، بدون نیاز به ضامن و شرایط سخت بانکی در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. 

همچنین دیگر نیاز نیست درگیر پیدا کردن ضامن مناسب برای بانک را داشته باشید؛ ضامن شما تمام مواردی است که به عنوان سند تا زمان تسویه وام، نزد موسسه باقی می ماند. 

وام شهر برترین مرکز ارائه وام فوری با بیش از 20 سال سابقه درخشان با کمترین میزان سود و پرداخت وام در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز به صورت رسمی و با ثبت در دفترخانه اسناد رسمی است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *