اخبار

قیمت طلا و سکه کاهش یافت!

وام طلا در تهران

به گزارش اخبار نیوز و با اعلام نظر کارشناسان و براساس بازار جهانی برای خرید و فروش سکه و طلا، قیمت طلا و سکه رو به کاهش است، به طوری که در تاریخ امروز 5 تیر ماه قیمت سکه تمام بهار 14 میلیون و 500 هزار تومان و قیمت طلا 18 عیار یک میلیون 400 هزار و 138 تومان است.

با توجه به آمارهای نشان داده شده، قیمت طلا و سکه روند نزولی خواهد داشت و نسبت به هفته های گذشته قیمت پایین تر پیدا کرده و از یک ثبات نسبی برخوردار خواهد شد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله وام روی سیم کارت پیشنهاد می شود.

تاثیر سیاست جهانی بر قیمت طلا و سکه

همچنین کاهش قیمت در کالاهای مختلف در هفته گذشته موجب شد تا از نگرانی سرمایه گذاران برای افزایش فشار تورمی کاسته شود، در نهایت بازار سهام رشد چشمگیری داشته و باعث شده است که بازار طلا رشد چندانی نداشته باشد و روند نزولی را تجربه کند.

بر اساس آمارها و گزارش های بسیاری از کارشناسان اقتصادی در حوزه قیمت طلا و سکه پیش بینی می‌شود که قیمت طلا و سکه روند نزولی بیشتری داشته باشد.

همچنین افزایش ریسک پذیری موجب شده است که بازدهی ده ساله خزانه داری آمریکا پایین ترین سطح هفتگی خود را تجربه کند و برای تعیین قیمت جهانی طلا و سکه نظر مخالف داشته باشد.

بر همین اساس پیش بینی می شود که این نوع سیاست های سختگیرانه برای اقتصاد از سوی آنها ادامه یابد و همچنان قیمت طلا و سکه این فلز گران بها  افت چشمگیری خواهد داشت.

بنابراین با توجه به سیاست جامعه جهانی و با وجود افزایش شدید تورم در ایران و کاهش ارزش پولی که وجود دارد، قیمت طلا و سکه در ایران افزایش بسیاری خواهد داشت.

کاهش بسیار جزیی دلار آمریکا مانع از افت شدید قیمت طلا و سکه خواهد شد، همچنین براساس گزارش های اقتصادی با وجود نوسانات مختلف برای قیمت دلار به احتمال زیاد در هفته پیش رو قیمت طلا و سکه نیز نوساناتی خواهد داشت.

البته اگر کاهش قیمت دلار آمریکا ادامه یابد، قیمت طلا و سکه روند صعودی خواهد داشت، در غیر این صورت روند آن همچنان نزولی خواهد بود.

منبع خبر: www.tejaratnews.com

برای آگاهی بیشتر مطالعه  مقاله وام روی خودرو پیشنهاد می شود.

وام با سپرده‌گذاری طلا

وام شهر، راهی برای رسیدن شما به آرزوهایتان

با گرفتن وام آسان از وام شهر به هر آرزویی که تا به الان داشتید خواهید رسید و دیگر لازم نیست برای رسیدن به خواسته هایتان شرایط سخت وام دهی بانک ها را تحمل کنید. 

با در نظر گرفتن میزان وام مورد نیازتان می توانید بر روی سیم کارت، خودرو، طلا و ملک، بدون نیاز به ضامن و شرایط سخت بانکی در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. 

همچنین دیگر نیاز نیست درگیر پیدا کردن ضامن مناسب برای بانک را داشته باشید؛ ضامن شما تمام مواردی است که به عنوان سند تا زمان تسویه وام، نزد موسسه باقی می ماند. 

وام شهر برترین مرکز ارائه وام فوری با بیش از 20 سال سابقه درخشان با کمترین میزان سود و پرداخت وام در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز به صورت رسمی و با ثبت در دفترخانه اسناد رسمی است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *