اخبار

متقاضیان وام ودیعه مسکن بخوانید!

وام ودیعه مسکن

تمام شهروندان و متقاضیان وام ودیعه مسکن باید بدانند که هیچ سازمان رسمی از طریق پیامک شبکه های اجتماعی به آنها اطلاع رسانی نخواهد کرد.

به گزارش تجارت نیوز، رئیس پلیس فتا اصفهان از دستگیری فردی که با استفاده از عنوان نهادهای دولتی برای ارائه وام ودیعه مسکن سوءاستفاده کرده بود، خبر داد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه خبر وزیر اقتصاد از وام بدون ضامن خبر داد! پیشنهاد می شود.

متقاضیان وام ودیعه مسکن در دام کلاهبردان افتادند!

مقام قضایی پلیس فتا اظهار داشتند که مجرمان سایبری با ارسال یکسری پیام از طریق شبکه های اجتماعی به مستاجران و متقاضیان وام ودیعه مسکن و سوءاستفاده از طرح ها و تصمیمات دولت در بازه های زمانی مختلف اقدام به کلاهبرداری از مستاجران کرده است.

بر همین اساس با اظهارات شاکی، مشخص شده است که متهم با ارائه فرم و قراردادهای مختلف کار خود را قانونی جلوه داده و با جلب اعتماد افراد، اطلاعات کارت بانکی و دستیابی به رمز یکبار مصرف آنها، به بهانه کد احراز هویت، اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب این افراد کرده است.

در همین مورد رئیس پلیس فتا اصفهان بیان کردند: «بعد از بررسی و اقدامات پلیس و اظهارات شاکی، فرد متهم مورد شناسایی قرار گرفته و به برای گذراندن مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شده است.»

وی در انتها توصیه کرد که شهروندان عزیز باید بدانند هیچ سازمان رسمی از طریق پیامک شبکه های اجتماعی با شهروندان در ارتباط نخواهند بود و اطلاع رسانی حتما از طریق پیامک با شماره های مشخص نهادهای دولتی انجام خواهد شد.

در همین راستا می توان نتیجه گرفته که شهروندان باید از پاسخگویی و ارائه اطلاعات شخصی و بانکی خود به افراد ناشناس و کلاهبردار برای دریافت وام ودیعه مسکن در شبکه های اجتماعی خودداری کنند.

همچنین نسبت به عدم ورود به لینک های دریافتی یا نصب اپلیکیش های نامعتبر خودداری کنند و همواره در این موارد به علت کلاهبرداری های بسیار در فضای مجازی هوشیار باشند و آگاهی خود در این زمینه افزایش دهند.

سامانه جامع طرح حمایتی برای دریافت وام ودیعه مسکن saman.mrud.ir است که تنها مرجع رسمی و مورد تایید برای درخواست این نوع تسهیلات است.

منبع خبر: www.tejaratnews.com

برای آگاهی بیشتر مطالعه خبر ثبت نام مسکن از 15 تیرماه آغاز می‌شود! پیشنهاد می شود.

وام فوری ودیعه

وام شهر، راهی برای رسیدن شما به آرزوهایتان

با گرفتن وام آسان از وام شهر به هر آرزویی که تا به الان داشتید خواهید رسید و دیگر لازم نیست برای رسیدن به خواسته هایتان شرایط سخت وام دهی بانک ها را تحمل کنید. 

با در نظر گرفتن میزان وام مورد نیازتان می توانید بر روی سیم کارت، خودرو، طلا و ملک، بدون نیاز به ضامن و شرایط سخت بانکی در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. 

همچنین دیگر نیاز نیست درگیر پیدا کردن ضامن مناسب برای بانک را داشته باشید؛ ضامن شما تمام مواردی است که به عنوان سند تا زمان تسویه وام، نزد موسسه باقی می ماند. 

وام شهر برترین مرکز ارائه وام فوری با بیش از 20 سال سابقه درخشان با کمترین میزان سود و پرداخت وام در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز به صورت رسمی و با ثبت در دفترخانه اسناد رسمی است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *