وام طلا صادقیه: امروزه یکی از راه‌های سریع تامین سرمایه وام گرفتن است. راه‌های زیادی وجود دارد که شما بتوانید وام دریافت کنید. بانک‌ها یکی از مراکز مهم پرداخت وام و تامین سرمایه هستند، اما پیچیدگی‌های گرفتن وام از بانک‌ها بسیار زیاد است. خیلی‌ها برای دریافت وام از بانک اقدام می‌کنند اما به خاطر مواردی مانند سپرده گذاری، معرفی ضامن و … به نتیجه نمی‌رسند.

به همین دلیل است که به جز بانک‌ها، موسسات مالی و سرمایه گذاری هم اقدام به پرداخت وام می‌کنند. گرفتن وام از موسسات مالی پیچیدگی‌های وام بانکی را ندارد و شما به سرعت وام مورد نیاز خودتان را دریافت می‌کنید. ما در این مقاله از وام شهر سعی داریم تا در مورد وام طلا در صادقیه صحبت کنیم و مراحل دریافت این وام را مورد بررسی قرار دهیم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

وام طلا صادقیه

وام طلا چیست؟

شما برای دریافت وام باید یک وثیقه یا شی با ارزش به عنوان ضمانت نزد وام دهنده قرار دهید. طلا فلزی است که از گذشته‌های دور با ارزش بوده و برای ضمانت بسیار مناسب است. شما می‌توانید طلای خودتان را نزد بانک یا موسسات مالی به عنوان سپرده و ضمانت به امانت بگذارید و بابت آن وام دریافت کنید.

در چنین شرایطی طلای شما ضامن شما می‌شود و نیاز نیست که ضامن دیگری به بانک یا موسسه‌ی وام دهنده معرفی کنید. در ضمن شما طلای خودتان را نزد بانک یا موسسه به امانت می‌گذارید. یعنی دقیقا همان طلایی که به مجموعه‌ی وام دهنده  تحول می‌دهید را بعد از اتمام اقساط خود دریافت می‌کنید.

کدام بانک‌ها وام طلا می‌دهند؟

بانک‌های زیادی هستند که اقدام به پرداخت وام طلا می‌کنند اما دو مشکل اصلی وجود دارد. اول اینکه گرفتن وام از بانک پیچیدگی‌ها خاص خودش را دارد و برای دریافت وام  باید کارهای اداری زیادی انجام دهید. مشکل دومی که وجود دارد این است که بانک‌ها برای پرداخت وام محدودیت‌هایی دارند و نمی‌توانند بیشتر از سقف تعیین شده پرداخت داشته باشند.

به همین دلیل است که مردم تمایل دارند این نوع وام را از شرکت‌های سرمایه گذاری و موسسات پرداخت وام، دریافت کنند. موسسات مالی و سرمایه گذاری نه پیچیدگی‌های وام‌های بانکی را دارند و نه سقف تعیین شده برای پرداخت این نوع وام دارند. شما به راحتی و در مدت زمان بسیار کمی (نهایتا 1 روز کاری) می‌توانید این وام را از موسسات مالی دریافت کنید.

وام طلا صادقیه

وام طلا صادقیه

یکی از مناطق مهم تجاری در غرب شهر تهران منطقه‌ی صادقیه می‌باشد. در این منطقه موسسات مالی و شرکت‌های سرمایه گذاری زیادی هستند که اقدام به پرداخت وام طلا می‌کنند. یکی از با سابقه‌ترین موسسات مالی که اقدام به وام طلا در صادقیه می‌کند، موسسه‌ی مالی وام شهر است.

وام شهر با بیش از 22 سال سابقه در زمینه‌ی سرمایه گذاری و پرداخت وام، یکی از با تجربه‌ترین و معتبرترین مراکز پرداخت وام آزاد در غرب تهران می‌باشد. دریافت وام طلا از وام شهر مزایای زیادی دارد که این موسسه را منحصر به فرد کرده است. در ادامه برخی از مهم‌ترین مزایای دریافت وام طلا از وام شهر را بررسی می‌کنیم.

مزایای دریافت وام طلا از وام شهر

همان‌طور که گفتیم موسسات زیادی هستند که اقدام به پرداخت وام طلا در صادقیه می‌کنند. اما چطور باید بهترین موسسه‌ی مالی برای پرداخت وام طلا را انتخاب کنیم؟ شما به راحتی می‌توانید با بررسی برخی نکات بهترین موسسه‌ی مالی برای پرداخت وام را انتخاب کنید. این نکات عبارتند از:

  • مدت زمان پرداخت وام

یکی از مسائلی که در دریافت وام بسیار مهم است، مدت زمان دریافت وام است. ما در وام شهر تلاش می‌کنیم تا مدت زمان دریافت وام را به حداقل برسانیم. در حال حاضر مدت زمان دریافت وام طلا در صادقیه بسیار پایین می‌باشد. به طوری که در کمتر از 30 دقیقه تمام مراحل دریافت وام‌تان به پایان می‌رسد.

  • مقدار پرداخت وام

عرف پرداخت وام روی سپرده‌ی طلا حدود 80 تا 90 درصد ارزش طلا می‌باشد. یعنی شما حدود 80 تا 90 درصد ارزش ریالی طلا را وام می‌گیرید. اما موسسه‌ی مالی وام شهر تا 100 درصد ارزش طلای شما را به شما وام می‌دهد.

  • سود ماهیانه

از دیگر موارد مهم در دریافت وام، سود بازپرداخت آن می‌باشد. سود ماهیانه‌ی وام طلا در صادقیه بسیار مناسب است. در واقع سود ماهیانه‌ی این نوع وام حدود 5/2 درصد می‌باشد.

  • مدت زمان بازپرداخت

دغدغه‌ی دیگری که در زمان دریافت وام وجود دارد، مدت زمان دریافت وام است. نکته‌ای که در مورد وام طلا در وام شهر باید بگوییم این است که بازپرداخت این نوع وام کاملا توافقی و طبق نظر وام گیرنده تنظیم می‌شود. شما می‌توانید اقساط وام طلا صادقیه را بین 1 تا 36 پرداخت کنید.

وام شهر

کلام آخر

ما در این مقاله از وام شهر تلاش کردیم تا به طور کامل در مورد شرایط و مزایای وام طلا صادقیه صحبت کنیم. شما می‌توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن این وام را از موسسه‌ی مالی وام شهر دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره‌ی رایگان با مشاوران وام شهر در ارتباط باشید.

برای دریافت وام سیم کارت و وام روی سایر اسناد خود میتوانید با ما تماس بگیرید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!