مقالات, پرداخت وام روی خودرو

وام روی خودرو چیست؟

وام روی خودرو

وام روی خودرو، یک نوع وام فوری و آسان است. به این صورت که می توان با گذاشتن سند خودرو با مالکیت شخصی به عنوان ضمانت و با توجه به ارزش خودروی خود وام دریافت کنید.

وام روی خودرو یکی از پرطرفدارترین وام های فوری است که به دلیل شرایط آسان آن برای دریافت، همواره متقاضیان بسیاری دارد. شاید یکی از دلیل دیگر محبوبیت این نوع وام فوری این مورد باشد که بدون داشتن ضامن می توان از این وام به راحتی استفاده کرد. همچنین شرایط خاص و ویژه ای ندارد که به همین علت تمام مالکان خودرو می توانند از مزایای وام روی خودرو بهره مند شوند.

فرایند دریافت وام روی خودرو

وام شهر نیز این نوع وام روی خودرو را به تمام متقاضیان وام فوری ارائه می دهد، به این صورت که حدود 50 تا 60 درصد ارزش خودرو شما برآورد خواهد شد، سپس به همان مبلغ به شما وام تعلق خواهد گرفت.

زمان دریافت وام فوری روی خودرو یک ساعت است. بعد از ارائه سند خودرو خود می توانید بدون ضامن با توجه به ارزش خودرو خود، مبلغ برآورد شده به عنوان وام دریافت کنید.

همچنین قبل از دریافت وام بین طرفین یک قرارداد با حضور وکیل قانونی در دفاتر اسناد رسمی منعقد خواهد شد تا هر دو طرف نسبت به یکدیگر متعهد شوند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله وام روی سیم کارت چیست؟ پیشنهاد می شود.

وام خودرو

ویژگی های خاص برای وام روی خودرو

  • وام فوری: یکی از مزیت های بسیار مهم وام روی خودرو این است که می توان بعد از ارائه سند مالکیت خودرو و بستن قرارداد بین طرفین، به صورت فوری و در یک ساعت کامل کاری، وام دریافت شود. به عبارتی این نوع وام ، نوعی وام فوری محسوب می شود.
  • وام بدون ضامن: با توجه به شرایط و ویژگی های که این نوع وام دارد، بدون ضامن و تنها با ارائه سند مالکیت خودرو وام پرداخت خواهد شد. تمام کسانی که اسناد خودرو آنها کامل باشد می توانند نسبت به اخذ این نوع وام اقدام کنند.
  • بازپرداخت آسان: در این نوع شرایط بازپرداخت توسط شخص دریافت کننده وام تعیین می شود، به این صورت که می توان آن را به صورت یکجا بعد از گذشت زمان معین شده یا طی اقساط 1 تا 36 ماه پرداخت شود. بنابراین شرایط بازپرداخت در اختیار شخص دریافت کننده وام خواهد بود و مزیت های این نوع وام محسوب می شود.
  • سند مالکیت خودرو: برای دریافت وام روی خودرو فقط کافی است که سند مالکیت خودرو در اختیار وام دهنده به عنوان ضمانت قرار گیرد و دیگر نیازی نیست که خودرو در پارکینگ پارک شود. همچنین پرداخت کامل وام توسط وام گیرنده، ارتباطی با استفاده از خودرو در این مدت زمان ندارد، درواقع باید بیان کرد که با گرفتن وام، می توان خودرو را استفاده کرد و برای دریافت این نوع وام فقط سند مالکیت خودرو کفایت می کند.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله چطور وام روی طلا بگیرم؟ پیشنهاد می شود.

علت تقاضا برای وام روی خودرو

در برخی از موارد اتفاق می افتد که ممکن است افراد به علت مشکل مالی به فروش خودرو خود فکر کنند تا بتواند مشکل خودرو را حل کنند. بنابراین تنها راه حل را فروش خودرو می دانند.

در دنیای کنونی، با وجود خودروهای مدل بالا از آن می توان به عنوان یک سرمایه گذاری یاد کرد، پس نیاز است که برای حفظ این نوع سرمایه راهکارهای به غیر فروش آن، پیدا کرد.

یکی از این راهکارها می تواند وام روی خودرو باشد که با این کار می توان سرمایه خود را حفظ کرد. همان طور که بیان شد گرفتن وام روی خودرو بدون ضمانت و تنها با ارائه سند مالکیت فرصتی بسیار فوق العاده است که به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

مدارک لازم برای دریافت وام خودرو

  • سند مالکیت خودرو یا وکالتنامه از سوی مالک
  • کارت شناسایی و بیمه نامه خودرو
  • کارت ملی و شناسنامه صاحب خودرو
  • مدارک خرید خودرو (فاکتور خرید یا فاکتور نمایندگی)

زمان بازپرداخت وام  خودرو

همان طور که بیان شد، بعد از ارائه سند مالکیت خودرو و مدارک شناسایی مورد نیاز و بررسی خودرو توسط کارشناسان و اخذ قرارداد بین طرفین در اسناد رسمی، حدود 50 تا 60 درصد از ارزش خودرو، به عنوان وام پرداخت خواهد شد.

لازم به ذکر است که بازپرداخت این نوع وام به صورت مضاربه ماهیانه با سود 6 درصد و به صورت اقساط ماهیانه 1 تا 36 ماهه، 3 درصد خواهد بود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله وام روی سند ملک پیشنهاد می شود.

وام فوری

وام شهر، راهی برای رسیدن شما به آرزوهایتان

با گرفتن وام آسان از وام شهر به هر آرزویی که تا به الان داشتید خواهید رسید و دیگر لازم نیست برای رسیدن به خواسته هایتان شرایط سخت وام دهی بانک ها را تحمل کنید. 

با در نظر گرفتن میزان وام مورد نیازتان می توانید بر روی سیم کارت، خودرو، طلا و ملک، بدون نیاز به ضامن و شرایط سخت بانکی در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. 

همچنین دیگر نیاز نیست درگیر پیدا کردن ضامن مناسب برای بانک را داشته باشید؛ ضامن شما تمام مواردی است که به عنوان سند تا زمان تسویه وام، نزد موسسه باقی می ماند. 

وام شهر برترین مرکز ارائه وام فوری با بیش از 20 سال سابقه درخشان با کمترین میزان سود و پرداخت وام در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز به صورت رسمی و با ثبت در دفترخانه اسناد رسمی است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *