پرداخت وام روی سیمکارت, مقالات

وام روی سیم کارت چیست؟

وام روی سیم کارت - وام شهر

بیشتر مردم برای زندگی خود برنامه ریزی هایی می کنند تا به اهداف خود در کوتاه مدت یا بلند مدت برسند اما بعضی اوقات شرایط بی ثبات اقتصادی جامعه یا اتفاقات غیر مترقبه که پیش می آید فرد را دچار معضلاتی از جمله معضلات مادی می کند.

دریافت وام در این مواقع پیشنهاد خوبی می باشد. یکی از این وام ها که هر چند ممکن است مبلغ خیلی بالایی نداشته باشد ولی در مواقعی راهگشای مشکلی هر چند کوچک می شود وام روی سیم کارت است.

یک مثال خوب در این مورد خرید سیم کارت در شرایط بی ثبات اقتصادی این روزهاست. اگر مثلا فردی مبلغی برای خرید سیم کارت در نظر می گیرد و تا موقعی که موفق به خرید آن شود ممکن است نوسانات بازار باعث افزایش قیمت آن گردد.

پس با خرید سیم کارت مورد نظر و دریافت وام به اندازه 100 درصد ارزش آن می توان هم به سیم کارت مورد نظر دست یافت و هم مبلغ آن را بصورت اقساط پرداخت کرد.

از روشهای جدید برای دریافت وام بدون ضامن و چک و سفته و … دریافت وام با سیم کارت است. ما در این مقاله سعی داریم شما را با این نوع وام بیشتر آشنا کرده و شرایط دریافت وام سیم کارت را بیان کنیم.  

وام روی سیم کارت چیست؟

نوعی دریافت وام است که فرد نسبت به ارزش سیم کارت خود می تواند 90 درصد آن را وام بگیرد. این وام در اقساط 1 ماهه تا 36 ماه می باشد و بهره ای ناچیز دارد که باید بازپرداخت شود.

البته فقط سیم کارت های دائمی و خطهای 0912 واجد دریافت وام روی سیم کارت می باشند. مقدار وام روی سیم کارت نسبت به ارزش قیمت سیم کارت که براساس رندی خط و پیش شماره ها و پس شماره های آن می باشد.

این قیمت گذاری نسبت به نیاز فرد است و می تواند آن را بیشتر یا کمتر کند و در آخر منتهی به دریافت وام روی سیم کارت می شود.

فرد با به نام زدن سند مالکیت سیم کارت خود به نام شرکت مذکور می تواند حدود 90 درصد ارزش سیم کارت را وام بگیرد و این وام فقط به خطهای دائمی همراه اول 0912 تعلق می گیرد.

این وام در کوتاه ترین زمان ممکن و زیر یک ساعت قابل دریافت است و با ارائه مدارک لازم پول در عرض یک ساعت به حساب بانکی یا کارت بانکی فرد وام گیرنده واریز می شود.

پیشنهاد می کنیم مقاله وام خرید خودرو را مطالعه کنید.

سود بازپرداخت وام روی سیم کارت چقدر است؟

اگر قصد اخذ وام روی سیم کارت از مجموعه وام شهر را دارید نحوه ی بازپرداخت را خودتان می توانید مشخص کنید و اگر به صورت اقساط باشد 3% درصد ماهیانه است و اگر به صورت مضاربه باشد ماهیانه 6 % می باشد.

وام روی سیم کارت- همراه اول

شرایط دریافت وام روی سیم کارت

 • فرد در 20 روز گذشته اقدام به تعویض سیم کارت نکرده باشد.
 • ارزش خط بالاتر از 15 میلیون تومان باشد (البته این طرح برای کدهای 1 و 2 همیشگی است)

مدارک لازم برای دریافت وام روی سیم کارت

 1. سیم کارت مدنظر که قصد گرفتن وام روی آن دارید.
 2. حضور مالک سیم کارت در دفتر
 3. همراه داشتن سند مالکیت سیمکارت در صورت نیاز
 4. آخرین قبض پرداخت شده یا نشده صورتحساب میاندوره خط تلفن همراه برای مدت زمانی که قبضی برای آن مدت صادر نشده است.
 5. مدارک شناسایی معتبر اعم از اصل کارت ملی و کپی آن یا شناسنامه جدید و یا گواهینامه
 6. در دریافت وام روی سیم کارت هیچگونه چک، سفته، ضامن و دیگر مواردی که برای دریافت وامهای دیگر مورد نیاز است دریافت نمی شود.

مراحل دریافت وام روی سیم کارت

 1. تماس با کارشناسان مربوطه در وام شهر جهت دریافت اطلاعات و سوالات متداول خود
 2. ارزش گذاری قیمت سیم کارت توسط کارشناسان مربوطه
 3. اطلاع از مدارک قابل ارائه جهت دریافت وام روی سیم کارت
 4. آماده کردن مدارک لازم و حضور در موسسه جهت دریافت وام روی سیم کارت
 5. انجام امور اداری و دفتری درخواست وام
 6. دریافت وام سیمکارت

مقاله پیشنهادی: وام چیست انواع وام کدامند؟

وام روی سیمکارت- بدون ضامن

مزایای دریافت وام روی سیم کارت

 1. کوتاه بودن زمان دریافت وام که حدود نیم ساعت تا یک ساعت طول می کشد که برای کارهای دفتری و ثبتی می باشد و در صورت آماده بودن تمام مدارک نهایت تا یک ساعت مبلغ به حساب شما واریز می گردد.
 2. عدم نیاز به ضامن، سفته، چک و سایر مدارک که جهت ضمانت در دریافت اغلب وامها مورد نیاز است.
 3. از مزایای دیگر این نوع وام این است که سیم کارت در نزد خود شما باقی مانده و می توانید از آن استفاده کنید و فقط با زدن سند مالکیت به نام موسسه وام را دریافت کرده و سیم کارت به شما عودت داده می شود و پس از بازپرداخت کامل وام سند مالکیت مجددا به نام خود شما باز می گردد.
 4. شما جدای از دریافت وام سیمکارت و تسهیلات مربوط به آن می توانید از مزایای ارزش افزوده اش در آینده نیز بهره مند باشید.

معایب وام روی سیم کارت

تنها عیب این نوع وام این است که اگر با موسسه معتبری قرارداد این کار را نبسته باشید ممکن است با زدن نام سند مالکیت سیم کارت به نام این شرکتها بعدها دچار مشکل شوید ولی با دریافت وام سیم کارت از وام شهر دیگر جای هیچ نگرانی از این بابت نمی باشد.

وام روی سیم کارت به چه خط هایی تعلق می گیرد؟

– برای دارندگان سیم کارت های 0912 دائمی

– دارندگان سیم کارت های تالیا، ایرانسل، رایتل و … شامل این دریافت این نوع وام نمی باشند.

مدت بازپرداخت وام روی سیم کارت

مدت بازپرداخت این وام 1 تا 12 ماه است و بنابر تعداد پرداخت اقساط وام گیرنده مدت اقساط وام می تواند قابل تمدید باشد.

وام شهر برترین مرکز ارائه وام فوری با بیش از 20 سال سابقه درخشان با کمترین میزان سود و پرداخت وام در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز به صورت رسمی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *