پرداخت وام روی طلا, مقالات

وام طلا در تهران

وام طلا در تهران

وام طلا در تهران: یکی از راه‌هایی که برای جذب سرمایه‌ی فوری وجود دارد، دریافت وام طلا می‌باشد. این نوع وام یک فرصت عالی برای افرادی است که نمی‌توانند سپرده گذاری کنند و یا فرصت کافی برای دوندگی‌های اداری را ندارند. شما می‌توانید بدون نیاز به ضامن، در کوتاه‌ترین زمان ممکن وام طلا تهران را دریافت کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید. برای دریافت وام طلا تهران، این مقاله را تا انتها به دقت مطالعه فرمایید.

وام طلا تهران

شرایط وام طلا در تهران

موسسات مالی مختلفی هستند که اقدام به پرداخت وام طلا تهران می‌کنند. هرکدام از این موسسه‌ها شرایط متفاوتی را برای ارائه تسهیلات ارائه می نمایند. بنابراین متناسب با این شرایط، امکان اخذ وام فراهم می شود. آنچه در ادامه ارائه خواهد شد، مختص به شرایط موسسه مالی وام شهر می‌باشد.

مزایای وام طلا در وام شهر:

وام طلا مزایای زیادی دارد که در ادامه‌ی این مقاله به برخی از مهم‌ترین این مزایا اشاره می‌کنیم:

  • وام طلا در وام شهر نیاز به ضامن ندارد.
  • این نوع وام در زمان بسیار کوتاهی (کمتر از 10 دقیقه) پرداخت می‌شود.
  • وام طلا تهران سقف پرداختی ندارد.
  • این نوع وام نیاز به چک و سفته ندارد.
  • پرداخت وام تا 100% ارزش طلا
  • بازپرداخت 1 تا 36 ماهه
وام طلا تهران

به ازای طلای موجود چه مبلغی را می‌توانم دریافت کنم؟

از پرتکرارترین سوالات کاربران و برخی از افرادی که برای دریافت تسهیلات مراجعه می کنند، این است که به میزان طلایی که دارم چقدر وام تعلق می‌گیرد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تسهیلات وام طلا تهران دقیقا به اندازه‌ی طلای شما می‌باشد. در واقع شما به میزان 100% ارزش طلایی که برای دریافت وام ارائه می‌دهید، تسهیلات دریافت می‌کنید.

میزان قسط وام طلا چگونه تعیین می شود؟

 شرایط متفاوتی برای تعیین اقساط وجود دارد. بازپرداخت وام شما می تواند با توجه به نوع تسهیلات و توافق انجام شده از یک ماه تا ۳۶ ماه متغیر باشد. میزان اقساط مورد نظر نیز متناسب با مبلغ دریافت وام متفاوت خواهد بود. به همین دلیل تعداد اقساط و میزان آن، مناسب با سرمایه شما تعیین خواهد شد.

بهتر است طلای خودمان را بفروشیم یا وام طلا بگیریم؟

سوالی که ذهن برخی مشتریان را بعد از دانستن شرایط دریافت وام طلا تهران به خود مشغول می‌کند این است که طلای خودمان را بفروشیم یا یا با ارائه آن وام بگیریم؟ پاسخ به این سوال بستگی زیادی به علت دریافت این وام و نیاز شما دارد. اما به طور کلی باید بگوییم که گرفتن وام طلا بسیار بهتر است، زیرا سرمایه‌ی شما از بین نمی‌رود.

 بارها پیش آمده که مجبور شدیم مقداری طلا بفروشیم و بعد از مدتی همان مقدار طلا را خریداری کرده‌ایم. با کمی دقت متوجه می‌شویم که در این بین خسارت مالی زیادی به ما وارد شده است. خسارت‌هایی مانند مالیات، اجرت، افزایش قیمت طلا و … 

 گاهی به دلیل دردسرها و مشکلاتی که در دریافت وام از جمله : داشتن یک ضامن معتبر، ارائه چک و عدم تامین سرمایه ، عملا امکان دریافت وام برای بسیاری از افراد وجود نخواهد داشت. به همین دلیل در این شرایط ، سرمایه شما ضامن اعتبار شما خواهد بود و در کمترین زمان می‌توانید به وجه نقد دست پیدا کنید.

آیا همه می توانند وام طلا تهران را دریافت کنند؟

وام طلا تهران

سود وام طلا چه میزان است؟

یکی از بزرگترین نگرانی‌هایی که اغلب  مردم در رابطه با دریافت وام طلا تهران دارند این است که میزان سود این وام چقدر است؟ از تفاوت‌های اصلی وام شهر با موسسات مالی دیگر، سود دریافتی این موسسه می‌باشد. جالب است بدانید که سود وام طلا تهران پایین‌ترین سود تسهیلات موسسه‌ی وام شهر را دارد.

این نوع وام سود ماهیانه 5/2 درصد را دارا می‌باشد. برای اطلاع دقیق از میزان کل سود وام خودتان، می‌توانید به موسسه وام شهر مراجعه کنید یا با مشاوران این موسسه تماس حاصل فرمایید.

چه مدت پس از ارائه طلا می توان وام دریافت نمود؟

وام طلا در تهران جزو وام‌های فوری موسسه مالی وام شهر می‌باشد. در واقع می‌توانیم بگوییم که این وام در کمترین زمان ممکن قابل پرداخت است. شما در کمترین زمان ممکن یعنی ده دقیقه بعد از ارائه طلا وام خودتان را دریافت می‌کنید. می‌توانید این وام را دریافت کنید. این نوع وام برای افرادی که مایل به دریافت سریع تسهیلات هستند، بسیار مناسب است.

وام طلا تهران

بهتر است طلای خودمان را بفروشیم یا وام طلا بگیریم؟

سوالی که ذهن برخی مشتریان را بعد از دانستن شرایط دریافت وام طلا تهران به خود مشغول می‌کند این است که طلای خودمان را بفروشیم یا یا با ارائه آن وام بگیریم؟ پاسخ به این سوال بستگی زیادی به علت دریافت این وام و نیاز شما دارد. اما به طور کلی باید بگوییم که گرفتن وام طلا بسیار بهتر است، زیرا سرمایه‌ی شما از بین نمی‌رود. بارها پیش آمده که مجبور شدیم مقداری طلا بفروشیم و بعد از مدتی همان مقدار طلا را خریداری کنیم. 

با کمی دقت متوجه می‌شویم که در این بین خسارت مالی زیادی مانند مالیات، اجرت، افزایش قیمت طلا و … به ما وارد شده است. اما با سپرده قرار دادن طلا و گرفتن وام طلا تهران، ارزش طلای شما از بین نمی‌رود. همچنین هزینه‌هایی مانند مالیات، اجرت و … را پرداخت نمی‌کنید. در ضمن در مدت زمانی که در حال پرداخت اقساط وام خودتان هستید، اصل سرمایه‌ی شما در حال رشد است. در نتیجه بهتر است که به جای فروش طلا رو آن وام بگیریم.

آیا همه می توانند وام طلا در تهران را دریافت کنند؟

سوال دیگری که برای بسیاری از افراد به وجود می‌آید این است که، آیا همه‌ی افرا می‌توانند وام طلا تهران را دریافت کنند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله، شما برای دریافت وام طلا تهران هیچ محدودیتی ندارید و به راحتی می‌توانید از مزایای این وام برخوردار شوید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *