اخبار

وام فوری افزایش یافت!

وام فوری

تجارت نیوز گزارش می دهد که مطابق با بخشنامه جدید بانک مرکزی وام فوری در سال جدید افزایش یافته است. براساس ابلاغیه ای که از سوی بانک مرکزی به بانک ها صادر شده، وام فوری نسبت به سال گذشته 5 برابر شده است و تسهیلات قرض الحسنه رشد 4 برابری داشته است.

طی ابلاغیه ای در مورد وام فوری اشتغالزایی به بانک های قرض الحسنه رسالت و مهر تاکید داشته و اظهار کرده است که نباید از بانک های دیگر در مورد وام فوری اشتغالزایی درخواست داشت؛ زیرا تنها بانک رسالت و مهر موظف به پرداخت این نوع وام هستند.  این نوع وام نیز نسبت به سال گذشته افزایش چند برابر داشته است.

در همین راستا برای تسهیل در بازپرداخت وام، مدت باز پرداخت وام فوری اشتغالزایی در مقایسه با سال گذشته از 60 ماه به 86 ماه افزایش داشته و سایر وام های فوری قرض الحسنه نیز به جای 36 ماه در طول 60 ماه برای تسویه حساب وام مهلت خواهند داشت.

در حال حاضر بانک هایی که صورت مالی آنها با زیان های مالی بزرگی دست و پنجه نرم می کند. از تسهیلات کلان با مدت بازپرداخت 40 ساله به بدهکاران بزرگ افشاگری کرده که این خبر بسیار تعجب برانگیز است و این سوال پیش می آید که چطور ممکن است!

در همین راستا مجموع زیان های مالی 12 بانک تا حال حاضر به بیش از 320 هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

برای آگاهی بیشتر مطالعه خبر ثبت نام مسکن از 15 تیرماه آغاز می‌شود! پیشنهاد می شود.

مطابق با قانون بانک مرکزی وام فوری برای هر بخشی متفاوت است، وام ازدواج، مسکن، درمان، اشتغالی زایی و موارد دیگر که براساس ابلاغیه های مختلف بانک ها ملزم به پرداخت این نوع وام های فوری هستند.  برای دریافت هر کدام از این نوع وام فرد متقاضی باید با ارائه مدارک نسبت به وام خود اقدام کند.

در سال جدید، همانند سال های گذشته برای ترویج فرهنگ تشکیل خانواده، مجلس طرح وام فوری برای ازدواج را تصویب کرده است. همچنین جزو یکی از وام های فوری است که بر اساس اولویت بندی به جوانانی که قصد تشکیل زندگی دارند، پرداخت شود.

اما بر اساس آمارهای موجود تا حال حاضر که 4 ماه از سال 1401 می گذرد، برای ثبت نام کنندگان سال جدید اقدامی صورت نگرفته است!

پرداخت وام فوری بانک رفاه کارگران

در خبرها آمده است که بانک رفاه نیز پرداخت وام فوری را شروع کرده است، به این صورت که با سود 18 درصدی و بازپرداخت 48 به متقاضیان وام پرداخت می شود. ولی هنگام مراجعه افراد به شعب های بانک رفاه برای دریافت وام، خبر از شایعه بودن آن به گوش رسید!

همچنین بیان شد که متقاضیان باید نزد بانک رفاه به مدت مشخصی پول خود را نگه دارند تا بعد از اعتبارسنجی توسط بانک و گرفتن رتبه لازم به آنها وام تعلق بگیرد!

بر اساس این خبر، اکثر دارندگان حساب بانک رفاه، بازنشستگان و افرادی شاغل تحت بیمه تامین اجتماعی هستند. این افراد در 2 ماه اول سال حقوق خود را با نرخ سال گذشته دریافت کرده اند، بنابراین این نوع وام برای آنها به عنوان یک سوال بزرگ مطرح می شود و بسیار شرایط غیرقابل باوری دارد! همچنین خواسته این افراد افزایش حقوق آنها مطابق با سال جدید است.

یک گروه از آنهایی که به بانک مراجعه کردند، جواب روشنی نگرفتند و گروه دیگر هم کسانی هستند که خواستار افزایش هرچه زودتر مستمری‌های در سال ۱۴۰۱ بودند.

منبع خبر: www.tejaratnews.com

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله وام روی سیم کارت چیست؟ پیشنهاد می شود.

پرداخت وام فوری

وام شهر، راهی برای رسیدن شما به آرزوهایتان

با گرفتن وام آسان از وام شهر به هر آرزویی که تا به الان داشتید خواهید رسید و دیگر لازم نیست برای رسیدن به خواسته هایتان شرایط سخت وام دهی بانک ها را تحمل کنید. 

با در نظر گرفتن میزان وام مورد نیازتان می توانید بر روی سیم کارت، خودرو، طلا و ملک، بدون نیاز به ضامن و شرایط سخت بانکی در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. 

همچنین دیگر نیاز نیست درگیر پیدا کردن ضامن مناسب برای بانک را داشته باشید؛ ضامن شما تمام مواردی است که به عنوان سند تا زمان تسویه وام، نزد موسسه باقی می ماند. 

وام شهر برترین مرکز ارائه وام فوری با بیش از 20 سال سابقه درخشان با کمترین میزان سود و پرداخت وام در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز به صورت رسمی و با ثبت در دفترخانه اسناد رسمی است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *