اخبار

وام فوری روی طلا مشخص شد!

وام طلا صادقیه

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، تسهیلات بانک کارگشایی بدون ضامن و با حداقل زمان ممکن صورت می گیرد. بانک کارگشایی زیر نظر بانک ملی ایران، با مقدار مشخص طلا که در اختیار بانک قرار می‌گیرد، به متقاضیان وام فوری روی طلا می دهد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه خبر متقاضیان وام ودیعه مسکن بخوانید! پیشنهاد می شود.

وام فوری روی طلا

به عبارتی وام فوری روی طلا به این معنا نیست که شما می توانید آن را بگیرید و طلا خریداری کنید، بلکه به این معنا است که می توانید طلای خود را به عنوان ضمانت در اختیار بانک مرکزی قرار دهید و به ازای آن وام فوری طلا دریافت کنید.

روابط عمومی بانک ملی ایران در این باره می گوید: «اگر نیاز به دریافت فوری وام دارید یا اینکه به دنبال دریافت وام بدون ضامن هستید، می توانید طلاهای خود را به عنوان ضمانت در اختیار بانک کارگشایی قرار دهید، سپس وام دریافت کنید و بعد از حل مشکل آن را با سود صفر درصد به بانک برگردانده، طلا خود را پس بگیرید.»

بانک کارگشایی تسهیلات خرد جعاله را برای حل کارهای ضروری با سقف 200 میلیون و وام قرض الحسنه را سقف 20 میلیون به ترتیب در برابر ترهین 100 و 30 گرم طلا در 13 شعبه و 42 مرکز فعال در سراسر کشور به درخواست کنندگان وام فوری روی طلا پرداخت خواهد کرد.

این وام از وام هایی است که دارندگان طلا و جواهر متقاضی آنها هستند و به این علت که نیازی به پرداخت ماهانه اقساط ندارد، طرفداران بسیاری دارد.

روابط عمومی بانک ملی ایران در مورد خدمات بانک کارگشایی اظهار داشتند که پرداخت وام قرض الحسنه، ارائه تسهیلات جعاله برای کارهای ضروری، نگهداری طلا و جواهرات مشتریان به ازای پرداخت وام، واگذاری صندوق امانات به مشتریان ازجمله خدمات بانک کارگشایی است.

قابل ذکر است که بانک کارگشایی در سال 1400 برای حل نیازهای ضروری افراد جامعه 101 هزار و 725 مورد وام قرض الحسنه پرداخت کرده است که ارزش ریالی آن یک هزار و 937 میلیارد ریال برآورد شده است.

همچنین در سال گذشته حدود 130 هزار و 29 مورد تسهیلات جعاله به متقاضیان پرداخت کرده که ارزش ریالی آن 20 هزار و 877 میلیارد ریال برآورد شده است.

منبع خبر: www.khabarban.com 

برای آگاهی بیشتر مطالعه خبر قیمت طلا و سکه کاهش یافت! پیشنهاد می شود.

وام طلا

وام شهر، راهی برای رسیدن شما به آرزوهایتان

با گرفتن وام آسان از وام شهر به هر آرزویی که تا به الان داشتید خواهید رسید و دیگر لازم نیست برای رسیدن به خواسته هایتان شرایط سخت وام دهی بانک ها را تحمل کنید. 

با در نظر گرفتن میزان وام مورد نیازتان می توانید بر روی سیم کارت، خودرو، طلا و ملک، بدون نیاز به ضامن و شرایط سخت بانکی در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. 

همچنین دیگر نیاز نیست درگیر پیدا کردن ضامن مناسب برای بانک را داشته باشید؛ ضامن شما تمام مواردی است که به عنوان سند تا زمان تسویه وام، نزد موسسه باقی می ماند. 

وام شهر برترین مرکز ارائه وام فوری با بیش از 20 سال سابقه درخشان با کمترین میزان سود و پرداخت وام در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز به صورت رسمی و با ثبت در دفترخانه اسناد رسمی است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *