اخبار

وزیر اقتصاد از وام بازنشستگان خبر داد!

وام بازنشستگان

به گزارش اقتصاد نیوز، وزیر اقتصاد از توافق وزارت اقتصاد و داریی با بانک برای پرداخت وام بازنشستگان با شرایط وام قرض الحسنه و وام مرابحه به بازنشستگان صندوق کشوری خبر داد.

وزیر اقتصاد در مورد پرداخت وام بازنشستگان اظهار داشتند: «از سیاست های دولت در حوزه بانکی این است که وام های خرد را از طریق اعتبارسنجی و بدون نیاز به وثیقه و معرفی ضامن و فقط با بررسی میزان  حقوق و توانایی پرداخت اقساط در اختیار بازنشستگان قرار دهد.»

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله وام روی خودرو چیست؟ پیشنهاد می شود.

نحوه پرداخت وام بازنشستگان

وزیر اقتصاد و دارایی کشور بیان کرد که در زمینه پرداخت وام بازنشستگان اقدامات بسیاری از طرف سیستم بانکی کشور انجام شده است. البته تمام کارهای انجام شده، به هیچ عنوان مطلوب نبود و همچنان اقدامات لازم برای پیشبرد بهتر و دسترسی بیشتر و سریع تر برای پرداخت وام ادامه خواهد داشت.

در ادامه ایشان درباره سوال های بسیاری که در مورد تخلف های مدیران برخی از بانک ها برای پرداخت وام بازنشستگان و وام های خرد بدون ضامن گفتند: «همکاران در سیستم بانکی، ابلاغیه ای مبنی بر تخلف های مدیران بانک ها صادر کردند و با آنها برخوردهای شده است. به این صورت اگر دوباره تخلفی در این مورد صورت گیرد، خود روسای بانک این به طور مستقیم با آنها برخورد قانونی خواهد کرد.»

در جلسه ای که وزیر اقتصاد با اعضای هیئت مدیره، هیئت عامل و مدیران استانی بانک صادرات داشتند؛ نکات مهمی در ارتباط با برنامه 1401 بانک صادرات درمورد اولویت های دولت برای پرداخت وام بازنشستگان مطرح شده اشت.

در این جلسه توافق شد که با توجه به لازمه رفاه اجتماعی برای بازنشستگان کشور به ویژه بازنشستگان صندوق کشور که آنها جزو مشتریان و خدمات گیرندگان بزرگ بانک صادرت هستند، مبلغ 700 میلیارد تومان به عنوان وام قرض الحسنه بدون دریافت وثیقه و معرفی ضامن برای این عزیزان اختصاص داده شود.

در انتها وزیر اقتصاد و دارایی افزودند: «مبلغ 300 میلیارد تومان وام به عنوان مرابحه با سود شش درصد برای بازنشستگان  صندوق کشوری از سوی بانک صادارت در نظر گرفته خواهد شد. این نوع وام نیز باید بدون دریافت معرفی نامه برای ضامن به بازنشستگان عزیز کشورمان پرداخت شود. البته جزییات و شرایط پرداخت وام مرابحه به بازنشستگان از سوی مدیران بانک صادارت اطلاع رسانی خواهد شد.»

منبع خبر: www.eghtesadnews.com

برای آگاهی بیشتر مطالعه خبر وام 200 میلیون تومانی با وثیقه آغاز شد! پیشنهاد می شود.

وام طلا تهران

وام شهر، راهی برای رسیدن شما به آرزوهایتان

با گرفتن وام آسان از وام شهر به هر آرزویی که تا به الان داشتید خواهید رسید و دیگر لازم نیست برای رسیدن به خواسته هایتان شرایط سخت وام دهی بانک ها را تحمل کنید. 

با در نظر گرفتن میزان وام مورد نیازتان می توانید بر روی سیم کارت، خودرو، طلا و ملک، بدون نیاز به ضامن و شرایط سخت بانکی در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. 

همچنین دیگر نیاز نیست درگیر پیدا کردن ضامن مناسب برای بانک را داشته باشید؛ ضامن شما تمام مواردی است که به عنوان سند تا زمان تسویه وام، نزد موسسه باقی می ماند. 

وام شهر برترین مرکز ارائه وام فوری با بیش از 20 سال سابقه درخشان با کمترین میزان سود و پرداخت وام در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز به صورت رسمی و با ثبت در دفترخانه اسناد رسمی است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *