اخبار

وزیر اقتصاد از وام بدون ضامن خبر داد!

وام بدون ضامن

اقتصاد نیوز گزارش می دهد که وزیر اقتصاد و دارایی درباره وام بدون ضامن در جلسه ای به خبرنگاران اظهار داشت: «یکی از محورهای کاری نظام بانکی ایجاد راهی آسان برای اعطای وام خرد مشتریان خوش حساب است.»

در ادامه ایشان بیان کرد: «دو ضمانت اجرا برای دستورالعمل های وزارت اقتصاد وجود دارد. یک مورد متن توافق بین وزارت اقتصاد و دارایی و بانک های دولتی و مورد دیگر نظارت بازرسی برای بانک ها و بازرسی از سوی وزارت اقتصاد و دارایی است که اگر مدیران بانک های دولتی مصوب وزارت اقتصاد در مورد این نوع وام را اجرا نکنند، با آنها برخورد خواهد شد.»

همچنین ایشان اظهار داشتند: «ما بر این بارور هسیتم که مدیران بانک های دولتی به علت شرایط موجود اقتصادی کشور، با این مصوبه همکاری خواهند داشت. بنابراین از تمام مدیران نظام بانکی خواسته شده است که شرایط وام بدون ضامن را در وب سایت های خود قرار دهند. همچنین بهانه بانک های دولتی مبنی بر اینکه در 2 ماه پایان سال وام اعطا نمی شود، مورد پذیریش وزارت اقتصاد نخواهد بود.»

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله وام روی سیم کارت چیست؟ پیشنهاد می شود.

وزیر اقتصاد در مورد اجرای مصوبه دولت برای پرداخت وام بدون ضامن بیان داشتند: «این مصوبه به زودی قابل اجرا خواهد بود و از سوی وزارت اقتصاد برای اجرای شدن آن، به شدت و با حساسیت بسیار پیگیری خواهد شد.»

توییت وزیر اقتصاد برای پرداخت وام بدون ضامن

در همین راستا وزیر اقتصاد و دارایی توییت کردند: «وام های زیر 100 میلیون تومان بدون ضامن پرداخت خواهد شد. البته همه افراد نمی توانند وام بدون ضامن دریافت کنند.»

وزیر اقتصاد در همین توییت اظهار داشتند که براساس گزارش بانک های دولتی کشور، در طول سه هفته اخیر، بیش از 65 هزار نفر از مشتریان خوش حساب ایرانی توانستند بدون ضامن از وام های خرد بهره مند شود.

با توجه به تمام موارد ذکر شده حدود 14 روز است که پرداخت وام های بدون ضامن شروع شده است. براساس مصوبه وزارت اقتصاد، وام  های زیر 100 میلیون ریال با توجه به خوش حسابی مشتریان بانک های دولتی پرداخت خواهد شد. بنابراین تمام افراد جامعه نمی توانند از این نوع وام استفاده کنند.

در همین راستا افراد مشغول به کار و بازنشستگان اداره های دولتی، همچنین شرکت های معتبر بخش خصوصی که حقوق شاغلان آن توسط بانک های زیر مجموعه وزرات اقتصاد پرداخت می شود و شاغلان و بازنشستگان نهادهای عمومی و غیردولتی می توانند  با مراجعه به بانک های دولتی تا سقف 100 میلیون تومان وام دریافت کنند.

با توجه به آمارهای به دست آمده توسط خبرنگاران این حوزه می توان نتیجه گرفت که شرایط پردخت وام متفاوت است و به اینکه شما قرار است چقدر وام بگیرید، بستگی دارد. برای مثال اگر بخواهید تا سقف 50 میلیون وام دریافت کنید، تنها با ارائه نامه کسر از حقوق می توانید وام دریافت کنند؛ ولی اگر درخواست بالاتر از 50 میلیون را داشته باشید، به غیر نامه کسر از حقوق، چند برابر همان مبلغ، باید چک یا سفته نیز ارائه دهد.

منبع خبر: www.eghtesadnews.com

برای آگاهی بیشتر مطالعه خبر وام فوری افزایش یافت! پیشنهاد می شود.

وام 100 میلیونی

وام شهر، راهی برای رسیدن شما به آرزوهایتان

با گرفتن وام آسان از وام شهر به هر آرزویی که تا به الان داشتید خواهید رسید و دیگر لازم نیست برای رسیدن به خواسته هایتان شرایط سخت وام دهی بانک ها را تحمل کنید. 

با در نظر گرفتن میزان وام مورد نیازتان می توانید بر روی سیم کارت، خودرو، طلا و ملک، بدون نیاز به ضامن و شرایط سخت بانکی در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. 

همچنین دیگر نیاز نیست درگیر پیدا کردن ضامن مناسب برای بانک را داشته باشید؛ ضامن شما تمام مواردی است که به عنوان سند تا زمان تسویه وام، نزد موسسه باقی می ماند. 

وام شهر برترین مرکز ارائه وام فوری با بیش از 20 سال سابقه درخشان با کمترین میزان سود و پرداخت وام در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز به صورت رسمی و با ثبت در دفترخانه اسناد رسمی است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *