مقالات, پرداخت وام روی ملک

وام روی سند ملک

وام روی سند ملک- وام شهر

در سالهای اخیر گرفتن وام به یکی از راهکارهای مردم برای کنارآمدن با وضع اقتصادی و تورم موجود تبدیل شده است اما دریافت وام و تسهیلات بانکی هم دردسرهای خودش را دارد.

شاید برخی افراد قادر به تامین مدارک لازم، ضامن کارمند رسمی با نامه کسر از حقوق و چک کارمندی نباشند. به همین دلیل تمایل مردم برای گرفتن وام روی سند ملک بیشتر شده است.

در این مقاله سعی شده است اطلاعات مفیدی در زمینه دریافت وام روی سند ملک به شما عزیزان داده شود. پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

وام روی سند ملک چیست؟

وام روی سند ملک یکی از وام های فوری است که در شرایط خاص و در کوتاهترین زمان ممکن و ظرف 2 تا 4 روز کاری آن را پرداخت می کنند. این وام فوری و بدون ضامن بوده و مشکل و زحمتی در تهیه آن وجود ندارد.

در این نوع وام سند ملکی بعنوان ضمانت در دست بانک یا موسسه وام دهنده باقی می ماند تا اقساط وام بطور کامل پرداخت شود.

شرایط و نکات گرفتن وام روی سند ملک

  • سند ملکی مورد نظر بایستی شش دانگ بوده و ارزش و معتبر داشته باشد و هیچگونه مشکل احتمالی نداشته باشد. سند ملک باید بطور رسمی در دفاتر منتخب به ثبت رسیده باشد و در غیر اینصورت ارزشی برای بانک یا موسسه وام دهنده ندارد.
  • فرد متقاضی دریافت وام روی سند ملک با سند ملکی باید سابقه ای درخشان داشته باشد و چک برگشتی در سوابق او مشاهده نشود.
  • فرد متقاضی وام روی سند ملک باید وام پرداخت نشده ای از قبل نداشته باشد حتی در بانکهای دیگر زیرا این موضوع مورد استعلام قرار می گیرد.
  • هزینه های انتقال سند و کارشناس و … به عهده شخص وام گیرنده است.
  • مبلغ سود بانکها و موسسات مختلف متفاوت است ولی در اکثر بانکها 18 درصد می باشد. 

مقاله پیشنهادی: وام روی سیم کارت چیست؟

سود بازپرداخت وام روی سند ملک چقدر است؟

در صورت اخذ وام روی سند ملک از وام شهر میزان سود بازپرداخت اگر به صورت اقساط باشد ماهیانه 3 درصد است و اگر به صورت مضاربه باشد ماهیانه 6% می باشد که می توانید نحوه ی بازپرداخت را خودتان مشخص کنید.

وام روی ملک-سند ملک

وام روی سند ملکی را از کدام بانکها می توان گرفت؟

تعدادی از بانکها و موسسات خصوصی معتبر اقدام به انجام این کار نموده اند و شرایط دریافت وام با سند ملکی در میان بانکها یکسان نیست و هر کدام قوانین و مقررات مخصوص به خود را دارند که شخص وام گیرنده ملزم به رعایت تمام آنها می باشد.

از جمله بانکهایی که بصورت فوری وام روی سند ملکی را ارائه می کنند عبارتند از : بانک ملت، بانک تجارت، بانک پارسیان، بانک ملی، بانک صادرات، بانک قوامین، بانک انصار ، بانک دی و برخی

موسسات نظیر وام شهر که با 20 سال سابقه درخشان در ارائه وام فوری با کمترین میزان سود و پرداخت وام در کمترین زمان آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

شرایط برخی از بانکها را به اختصار بیان می کنیم:

بانک ملی:

همان وام فوری که برای خرید کالا با ضامن رسمی می دهد با وثیقه سند ملک هم به متقاضیان این نوع وام می دهد. سقف وام روی سند ملک در بانک ملی 50 میلیون تومان است و مخصوص خرید کالا است و باید هنگام وام گرفتن فاکتور خرید کالا را ارائه کنید.

بانک ملت:

بیشترین میزان تسهیلات وام فوری روی ملک را بانک ملت به وام گیرندگان میدهد. وام 200 میلیونی با بازپرداخت 5 سال به مالک سند خانه یا بستگان درجه یک او داده میشود. وام گیرنده در اقساط ماهانه که سودش 18 درصد است وامش را در طی 5 سال تسویه می کند.

بانک صادرات:

وام روی سند ملکی توسط بانک صادرات به وام گیرندگان تا سقف 50 میلیون تومان است. سود این وام 18 درصد بوده و باز پرداخت آن سه ساله است. شرایط گرفتن این نوع وام هم آوردن دو ضامن رسمی یا گذاشتن سند در رهن بانک است.

بانک رسالت:

از ساده ترین راههای دریافت وام روی سند ملک در بانک رسالت است. فقط کافیست وارد سایت بانک رسالت شده و تقاضای دریافت وام را ثبت کنید.

پس از موافقت بانک فرد می تواند یک وام 60 میلیونی با بازپرداخت 5 ساله دریافت کند. ضمانت این نوع وام هم سند ملکی است و نیاز به وثیقه دیگری نیست.

پیشنهاد می کنیم مقاله وام خرید خودرو را مطالعه کنید.

وام روی ملک- سند رسمی

شرایط دریافت وام مسکن با سند ملک

از مهمترین چالش های هر زوج در زمان شروع زندگی خرید خانه است. وام های خرید مسکن از پرطرفدارترین تسهیلاتی است که بانکها ارائه می کنند.

معرفی ضامن معتبر از شرایط اصلی دریافت وام مسکن است اما بسیاری از افراد از پیدا کردن ضامن معتبر کارمند رسمی با گواهی کسر از حقوق عاجز هستند پس شاید اصلا موفق به دریافت وام و خرید خانه مورد نظر خود نشوند.

طرح دریافت وام مسکن با سند خانه در زمانیکه ضامن نمی توانید معرفی کنید طرح بسیار خوب و کارآمدی است. سند خانه باید به نام اقوام درجه یک فرد بوده که به عنوان ضامن عمل کرده و تضمین دریافت وام است.

از شرایط دریافت وام مسکن با سند ملک ثبت سند معرفی شده در دفتر اسناد رسمی است. پس اگر اقوام درجه اول فرد ملک خود را با یک مبایعه نامه در مشاور املاک معامله کرده است و ملک موردنظر هنوز دارای سند رسمی ثبت شده در دفاتر اسناد رسمی نمی باشد مشکل ضمانت وام فرد را نمی تواند رفع کند.

این مبایعه نامه های املاک مورد قبول هیچ بانکی برای این گونه وامها نیست. پس اگر متقاضی دریافت وام مسکن هستید قبل از صدور سند رسمی ملکی که قرار است ضامن خرید مسکن شما باشد

کارهای سپرده گذاری و افتتاح حساب را انجام دهید تا به محض اینکه سند آماده شد بتوان بدون اتلاف وقت برای دریافت وام روی سند ملک اقدام کرد.

وام روی ملک-فوری

وام شهر برترین مرکز ارائه وام فوری با بیش از 20 سال سابقه درخشان با کمترین میزان سود و پرداخت وام در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز به صورت رسمی می باشد

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *