پرداخت وام روی طلا, مقالات

پرداخت وام با سپرده‌ گذاری طلا

وام با سپرده‌گذاری طلا

پرداخت وام با سپرده‌ گذاری طلا

پرداخت وام با سپرده‌ گذاری طلا: دریافت وام یکی از دغدغه‌های اصلی بسیاری از افراد است. مردم زیادی برای خرید یک کالای جدید یا گسترش کسب و کارشان به دریافت وام روی می‌آورند. از همین رو بانک‌ها و موسسات مالی با ارائه طرح‌های گوناگون تلاش می‌کنند تا سهم بیشتری از بازار مالی بزرگ را تصاحب کنند. در این بین یکی از طرح‌های پرداخت وام که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است، پرداخت وام با سپرده‌گذاری طلا می‌باشد.

ما در این مقاله از وام شهر سعی داریم تا طرح پرداخت وام با سپرده‌ گذاری طلا را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین نحوه‌ی دریافت وام با سپرده‌ گذاری طلا را به شما عزیزان بگوییم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

پرداخت وام با سپرده طلا

پرداخت وام با سپرده‌ گذاری طلا

یکی از با ارزش‌ترین فلزات موجود در جهان طلا می‌باشد. این فلز طبق ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما اصلی‌ترین کاربرد این فلز پر طرفدار، استفاده به عنوان زیورآلات و کالای سرمایه‌گذاری می‌باشد. بسیاری از افراد برای حفظ و افزایش ارزش پول‌شان اقدام به خرید طلا می‌کنند. اما در مواقعی مشکلاتی پیش می‌آمد که افراد برای تامین هزینه‌های مورد نیازشان مجبور به فروش طلا می‌شوند.

فروش طلا و خرید دوباره‌ی آن باعث ضررهای مالی زیادی می‌شود. به همین دلیل موسسات مالی و سرمایه‌ گذاری اقدام به پرداخت وام با سپرده‌ی طلا می‌کنند که بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفته است. این استقبال دلایل زیادی داشت، ضرر مالی پایین، رشد ارزش طلا در زمان سپرده‌ گذاری، شرایط پرداخت آسان و … برخی از این دلایل بود. در ادامه برخی از مهم‌ترین مزایای دریافت وام با سپرده‌ گذاری طلا را بررسی می‌کنیم.

New Project (3)

مزایای دریافت وام با سپرده‌ گذاری طلا

همان طور که گفتیم گرفتن وام با سپرده‌ی طلا مزایای زیادی دارد و همین مزایا باعث شده تا بسیاری از مردم طرفدار این نوع وام شوند. استقبال مردم موجب شد تا بسیاری از بانک‌ها و موسسات مالی به پرداخت این نوع وام بپردازند. در این قسمت از مقاله برخی از مهم‌ترین مزایای دریافت وام با سپرده‌ی طلا را به شما عزیزان می‌گوییم.

 • از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزایای دریافت این نوع وام باید به فوری بودن آن اشاره کرد. وام طلا بهترین و آسان‌ترین راه برای مواقعی می‌باشد که به صورت ناگهانی نیاز به پول نقد داریم.
 • از دیگر مزایای مهم وام با ضمانت طلا، این است که شما نیازی به سپرده‌گذاری ندارید و نیاز نیست که برای دراز مدت منتظر بمانید. در واقع پرداخت این نوع وام در کمترین زمان ممکن پرداخت می‌شود.
 • یکی از مشکلات همیشگی در دریافت وام پیدا کردن ضامن است. جالب است بدانید که شما برای دریافت وام با سپرده طلا نیاز به ارائه هیچ نوع ضمانت دیگری ندارید. در ضمن برای دریافت این نوع وام نیاز به ارائه چک و سفته نمی‌باشد. تنها ضمانتی که شما برای دریافت وام نیاز دارید ارائه همان طلایی است که نزد بانک یا موسسه به صورت امانت قرار می‌گیرد.
 • دریافت وام با ضمانت طلا پیچیدگی خاصی ندارد و شما به راحتی می‌توانید این وام را در کمتر از چند ساعت دریافت کنید.
 • نکته‌ی دیگری که برای دریافت وام بسیار اهمیت دارد نرخ سود آن وام می‌باشد. وام با سپرده‌ گذاری طلا عموما با سود بسیار کمی ارائه می‌شود. در واقع در بسیاری از بانک‌ها و موسسات این نوع وام با نرخ سود بسیار مناسب ارائه می‌شود. 
وام طلا صادقیه

دریافت وام با سپرده‌ی طلا برای چه افرادی مناسب می‌باشد؟

 • این نوع وام برای افرادی که ضامن کارمند ندارند بسیار مناسب است.
 • افرادی که شرایط سپرده‌گذاری برای دریافت وام را ندارند.
 • اشخاصی که طلا دارند اما نمی‌خواهند طلا را بفروشند.
 • افرادی که طلا دارند ولی آن طلا برای‌شان ارزش معنوی دارد.
 • افرادی که برای زمان کوتاهی به پول نیاز دارند.
 • اشخاصی که زمان زیادی برای تامین مبلغ مورد نیازشان ندارند.
 • برخی از افراد که دسته چک برای ضمانت ندارند.

چه بانک‌هایی با سپرده‌ی طلا وام می‌دهند؟

توجه داشته باشید که هم بانک‌ها و هم موسسات مالی و سرمایه گذاری اقدام به پرداخت وام با سپرده‌ گذاری طلا می‌کنند. البته شرایط پرداختی بانک‌ها کمی متفاوت‌تر از موسسات مالی می‌باشد. بانک‌ها برای پرداخت وام با سپرده‌ی طلا محدودیت‌هایی دارند و نمی‌توانند بیشتر از مقادیر تعیین شده وام پرداخت کنند. اما موسسات مالی اصولا سقفی برای پرداخت وام ندارند و در مدت زمان خیلی کمتری وام را پرداخت می‌کنند.  

پرداخت وام طلا در وام شهر

پرداخت وام با سپرده‌‌ گذاری طلا در وام شهر

یکی از بهترین موسسات مالی در شهر تهران که اقدام به پرداخت وام با سپرده‌ گذاری طلا می‌کند، موسسه‌ی مالی وام شهر می‌باشد. وام شهر طرح‌های پرداخت وام گوناگونی دارد اما آسان‌ترین و راحت‌ترین وام این موسسه پرداخت وام با طلا می‌باشد که طرفداران زیادی دارد. در ادامه برخی از مهم‌ترین مزایای پرداخت وام با سپرده‌گذاری طلا در وام شهر را بررسی می‌کنیم.

 • پرداخت وام تا 100 % ارزش طلا
 • پرداخت وام در کمترین زمان ممکن ( کمتر از 30 دقیقه )
 • امکان بازگشت مقداری از طلا با پرداخت هر قسط
 • سود ماهیانه‌ی پایین (2/5 %)
 • عدم نیاز به ارائه چک یا سفته
 • پرداخت وام بدون سقف
 • بازپرداخت 1 تا 36 ماهه 
کلام آخر

ما در این مقاله از وام شهر سعی کردیم تا به طور کامل در مورد وام با سپرده‌ گذاری طلا صحبت کنیم. این نوع وام یکی از سریع‌ترین و راحت‌ترین نوع وام می‌باشد که نیاز به سپرده‌ گذاری و ضامن ندارد و در کمترین زمان ممکن می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره‌ی رایگان با کارشناسان وام شهر تماس بگیرید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *